כוח המוח- שיפור יכולות המוח

Published in מאמרים
Здесь новыешаблоны Joomla
креативные Joomla шаблоны.

כוח המוח- שיפור יכולות המוח

טבעות עיסוי Rinox  לשיפור הריכוז, רענון ומצב רוח טוב. פתרון טבעי, זמין ונמצא תמיד אתך בעבודה, בבית הספר, באוניברסיטה, בטיסה ובכל מקום אחר.  לפירוט נוסף לחצו כאן

מתנה נפלאה לבן אדם האהוב.


סדנאות לעובדים, ארגונים וחוגי בית
סדנאות, חוגי בית והרצאות 'כוח המוח' עוסקות בהקניית כלים מעשיים זמינים ומהירים לשיפור הזיכרון, הריכוז, היצירתיות, בעיות ADD, ADHD , חשיבה חיובית, שליטה על מחשבות טורדניות, רוגע ושלווה. גם אתם יכולים לאמן את מוחכם ולהביא לשיפור באיכות החיים שלכם בבית ובעבודה.

רשימת הסדנאות
כוח המוח לשיפור הזיכרון

מה בסדנא:
מה וכיצד ניתן להתמודד עם העומס הזה ולהצליח להגיע לגיל מבוגר כאשר המוח שלנו נמצא במיטבו? מה יודעים על היכולות המוח היום? החיים המודרניים מלאי מתחים: חוסר ביטחון אישי בחיים ובעבודה, ריבוי חדשות, קרינה, הישגיות ותחרותיות בעבודה, בזוגיות ובמשפחה, תזונה תעשייתית, צמיחה בתוחלת החיים ואיתה מחלות רבות ואחת מהן דמנציה או אלצהיימר.
בואו נתחיל לאמן את המוח כל עוד אנחנו בריאים, צעירים וחזקים. בסדנה נלמד מהם מאפייני המוח האיכותי, טכניקות זמינות ופשוטות להרגעה, ריכוז, בהירות ומהירות מחשבתית ואיזה אימון ותזונה דורש המוח שלנו מדי יום ביומו.

שיפור הזיכרון הקצר

הזיכרון הקצר מהווה מסנן המעביר דרכו מידע חיוני לתוך הזיכרון הממושך. על מנת להעשיר ולהרחיב את הזיכרון הקצר, עלינו לנקוט מספר פעולות: ללמד את עצמנו להיות בריכוז, לשים לב על האובייקטים השונים, לרצות ולהתאמץ לזכור. עבודה זו כלל אינה פשוטה. בסדנא נלמד תרגילי ריכוז וזיכרון, טכניקות פשוטות לזכירת מספרים, שמות, רשימות ופנים. שיפור הזיכרון יורגש כבר במהלך המפגשים. זיכרו: המחקרים מראים שתוך שלושה חודשים של אימון הזיכרון, ניתן להצמיח כ-15% תאי עצב חדשים במוח.

שיפור הריכוז– טכניקות ותרגילים לשיפור וחיזוק הריכוז

מה בסדנא: ריכוז הוא היכולת להתעלם מהסחות דעת. מחקרים מוכיחים כי במוחנו חולפות למעלה מ- 60 אלף מחשבות ביממה. שמירת הריכוז היא משימה מורכבת, בלעדיה קשה ללמוד, לעבוד ואפילו לנהל. נלמד שיטות ישימות רבות לפיתוח וחיזוק הריכוז באמצעות תרגולים שונים, טכניקות ומשחקים. נחשף לטבעת ריכוז הגורמת להגברת הריכוז בצורה מידית.

שיפור היצירתיות

מה בסדנא: אנשים יצירתיים הם חסרי גיל, ללא הרף, הם מבקשים להרחיב אופקים ולהביא את עצמם לידי ביטוי. הם סקרנים לדעת הכל וכמה שיותר. הם מלאי תשוקה בכל דבר חדש שהם עושים וחסרי גבולות. הם ממגנטים אליהם אנשים אחרים וקל לזהותם בסביבה. בסדנא נלמד כיצד הופכים להיות סקרניים, כיצד מתמקדים במטרה ולא בבעיה, כיצד להזמין חשיבה חיובית יוצרת ונלמד טכניקות לפתרונות יצירתיים.

מה בין מוח, תדמית וקריירה

מה בסדנא:בחצי השנייה הראשונה במפגש בין שני אנשים נוצרת הבעה רגשית כמו חיוך, סימפטיה, הנאה, כעס, פחד או עצב. תוך 3-4 שניות מופעלים מרכזי ההיגיון האנושי. בתוך 60 שניות הצדדים כבר מספיקים למצוא צידוקים להחלטתם הרגשית לגבי הצד השני- בין אם מדובר בפגישת עבודה או בפגישה רומנטית. השפעתו של הרושם הראשוני קובעת ב-55% האם יהיה מפגש נוסף בין שני האנשים. האם ניתן לשנות תדמית קיימת? אם כן כיצד ומה משפיע? • לבוש• ריח • שפת גוף • תספורת • אביזרי אופנה • איפור • נימוסים.

המוח האוכל- תרומת התזונה למוח
מה בהרצאה: מוחנו פועל ומתקיים תודות לתזונה אותה אנחנו אוכלים. אותה תזונה, שהופכת עם השנים לתעשייתית יותר ובחלקה לבריאה פחות, גורמת גם לתופעות לוואי שונות. כמו כן, מחלות שונות הן תוצאה של חוסר איזון תזונתי בגוף, שנובע מחוסר מודעות מספקת. דרך הסדנא, נוכל לשנות את הרגלים מזיקים, לטפח אורח חיים בריא יותר ולחנך את ילדינו לתזונה בריאה. כך גם נוכל להקטין את הסיכוי להפרעות קשב וריכוז, היפראקטיביות והתפתחות תהליכים הגורמים למחלות כמו אלצהיימר ודמנציה. תהליך העברת כל הסדנאות וההרצאות הסדנאות מועברות בצורה מרתקת עם מגוון הפעלות, תרגול, חן והומור במקביל לחומר מחקרי תיאורטי מעשיר. משך ההרצאה הוא בין שעתיים עד ארבע שעות אקדמיות.
צרו קשר עכשיו לקבלת פרטים נוספים.

JoomShaper